CHARAKTERISTIKOS

Prekė Kieto kuro katilas
Modelis Vigas 40 S
Gamintojas Vigas
Kilmės šalis Slovakija
Galingumas 40 kW
Prijungimo diametrai 2"
Įtampa 230V/50Hz
Korpuso medžiaga Plienas
Svoris kg 460.0 kg
Aukštis 1370 mm
Plotis 592 mm
Gylis 1070 mm
Garantija 2 metai
Tipas Dujų generacinis katilas
Efektyvumo klasė 5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasės 400 m²
Dūmtraukio diametras 200 mm
Maksimali vandens temp. °C 95 °C
Vandens tūris 93 L
Pakuros tūris 185 L
Kuro rūšys Mediena
Malkų ilgis 570 mm

 

Kietas kuro katilas Vigas 40S (14-41KW) AK4000

Pažangiausias valdiklis AK4000.

Šildymo katilai Vigas skirti sausos medienos deginimui, nuo pjuvenų iki stambių gabaliniu malkų - ilgis pagal katilo įkrovos matmenis, diametras - iki 20 cm. Pjuvenas, drožles, medienos briketus, skiedras reikia deginti maišant su stambiomis malkomis.

Visi Vigas katilai yra su gamykloje įmontuotu aušinimo elementu, užtikrinančiu, jog katilas niekuomet neperkais. Taip pat nuo 2011 metų visi VIGAS katilai gaminami su įmontuotu dūmų temperatūros davikliu, kuris padeda valdyti katilo degimo procesą ir leidžia pasiekti vieną aukščiausių naudingumo koeficientų tokio tipo katilų segmente.

Katilo viršutinėje dalyje sumontuotas valdymo pultas su mikroprocesoriumi ir ekranu, kurio pagalba reguliuojamas katilo darbas. Sumontuota valdymo sistema užtikrina labai efektyvų įvairių kuro rūšių sudegimą. Katilai, kurių degimą valdo mikroprocesorius (ne su mechaniniu degimo valdymu) pasižymi iki 25% efektyvesniu darbu.

Kieto kuro katilas Vigas 40 S - dujų generacinis katilas

Kieto kuro katilai Vigas 40 S pritaikyti kūrenti mediena, nuo pjuvenų iki stambių gabaliniu malkų. Šiame katile galima kūrenti malkas iki 57 cm ilgio. Pjuvenas, drožles, medienos briketus, skiedras reikia deginti maišant su stambiomis malkomis. Visi katilai Vigas yra su gamykloje įmontuotu aušinimo elementu, užtikrinančiu, jog katilas niekuomet neperkais. Taip pat nuo 2011 metų visi katilai Vigas gaminami su įmontuotu dūmų temperatūros davikliu, kuris padeda valdyti katilo degimo procesą ir leidžia pasiekti aukštą naudingumo koeficientų lyginant su kitais kieto kuro katilais.
Vigas katilas viršutinėje dalyje turi valdymo pultą su mikroprocesoriumi ir ekranu. Šio pulto pagalba valdomas degimo procesas katilo kamerose. Sumontuota valdymo sistema užtikrina labai efektyvų degimo produktų išskirtos šilumos panaudojimą. Katilai, kurių degimo procesas valdomas mikroprocesoriumi pasižymi iki 25% efektyvesniu darbu.
Šildymo katilai Vigas suvirinti iš 4 ir 6 mm storio plieno lakštų. Vidinės katilo sienelės, kurios kontaktuoja su liepsna ir degimo produktais yra suvirintos iš 6 mm storio plieno lakštų, o išorinės korpuso sienelės iš 4 mm storio lakštinio plieno.
Šilumokaitis suvirintas iš 57 x 5 mm plieno vamzdžių. Išorinė katilo apdaila pagaminta iš 0,8 mm storio plieno skardos. Katilai izoliuoti 20 ir 40 mm storio šilumine izoliacija Nobasil.
Degimo produktai į kaminą iš katilo išeina per 160 arba 195 mm skersmens vamzdį. Šie kieto kuro katilai vidinėje dalyje turi kuro įkrovimo kamera, kurioje kuras džiūsta ir degdamas išskiria medžio dujas. Dujos praeina pro karščiui atsparaus betono plokštės angą ir kartu su antriniu oru sudega degimo kameroje. Degimo produktų išskirta šiluma šilumokaityje perduodama šildymo sistemos vandeniui. Nesudegusios kuro dalys (pelenai, suodžiai ir šlakai) iš degimo kameros pašalinami pro apatines dureles. 

Dujų generacijos principas

Dujų generacijos pagrindu vykstantis degimo procesas gerokai skiriasi nuo įprasto. Dujų generacinis katilas turi dvi kameras. Į viršutinę kraunamas kuras, o apatinėje vyksta galutinio sudeginimo procesas. Tarp šių dviejų kamerų sumontuotas degiklis. Viršutinė kamera Vigas katiluose yra sandari, todėl naudojamas automatiškai reguliuojamų apsukų įpučiamasis ventiliatorius, kuris paduoda pirminį orą.
Pirmoje fazėje degant kurui, iš jo išsiskiria degiosios dujos, kurios antroje fazėje sumaišomos degiklyje su antriniu oru, taip gaunant degujį mišinį. Šis degusis mišinys sudega trečioje fazėje apatinėje kameroje, procesas pavaizduotas nuotraukoje.
Šis degimo metodas yra labai efektyvus, todėl žymiai sumažėja kuro sąnaudos, lyginant su įprasto degimo kieto kuro katilais.
Efektyvumui pagerinti naudojamos pažangios technologijos, jutikliai ir valdikliai. Dujų generaciniuose katiluose gali būti sumontuotas Lambda zondas, kuris dar labiau pagerina degimo efektyvumą. Lambda zondas yra kieto kuro katilų Vigas LC versijos komplektacijoje.
 

Šildymo katilų Vigas komplektacija

  • Pažangus valdiklis AK4000
  • Pirminio ir antrinio oro sklendžių pavara
  • Degiklis iš karščiui atsparaus termobetono
  • Kintamų apsukų įpučiamasis ventiliatorius
  • Išmetamųjų dujų temperatūros jutiklis
  • STB apsauga
  • Išleidimo kranas
  • Priedai valymui

Papildomai galite užsisakyti

  • Ištraukiamasis ventiliatorius V25
  • Aušinimo vožtuvas
  • 15 cm aukščio kojas katilui
  • Priešais katilą statoma metalinė peleninė

Visiems atomatizuotiems katilams reikalinga paleidimo-derinimo procedūra

Šildymo katilo pirmasis paleidimas-derinimas. Kas tai yra ir kodėl reikalingas katilo derinimas? 

 • Patikrinama ar katilas pajungtas teisingai, kaip rekomenduoja gamintojas;
 • Patikrinama ar sandariai užveržti visi sujungimai;
 • Patikrinama ar sandariai ir teisingai prijungtas dūmtraukis;
 • Patikrinama ar tinkamai sumontuotas kieto kuro katilo elektros tiekimas ir įžeminimas;
 • Suvedami atitinkami įrenginio parametrai;
 • Prijungiami jutikliai;
 • Paleidžiamas šildymo įrenginys ir paaiškinama įrenginio naudojimo instrukcija;
 • Klientas apmokomas teisingai eksploatuoti šildymo katilą, paaiškinamos garantinio aptarnavimo sąlygos, užpildomas paleidimo-derinimo darbų atlikimo aktas.

Kietas kuro katilas Vigas 40S (14-41KW) AK4000

 • 4,945.00€

 • Be mokesčių: 4,086.78€
Daugiau informacijos telefonu: +370 686 29345
El. paštu: info@sildymasjums.lt

Žymos: Kietas kuro katilas Vigas 40S (14-41KW) AK4000